O nas

Kilka słów o nas

dr n. med. Dalia Chrzanowska
Specjalista dermatolog, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Doktor nauk medycznych, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Niezwykłe wyczucie estetyki ciała wykorzystuje przy doborze odpowiednich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ekspert w dziedzinie technik łączonych z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako nauczyciel akademicki uczelni wyższych.

Mgr Paula Foryś
Kosmetolog w Kosmetologia Profesjonalna oraz Manager Dermatologia & medycyna estetyczna Chrzanowska

Specjalista kosmetologii pielęgnacyjnej z dziedziny peelingów chemicznych i terapii anti-aging. Wykładowca i nauczyciel akademicki. Holistyczne podejście do wyglądu klienta zawdzięcza szerokiej wiedzy z zakresu zdrowia publicznego i promocji oraz edukacji zdrowotnej. Kilkuletnie doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia własnego gabinetu kosmetycznego pozwala na nowatorskie łączenia różnorodnych terapii w celu osiągnięcia najlepszych wyników w leczeniu  trądziku, wiotkości skóry, i zmarszczek. Pasjonuje się najnowszymi trendami w makijażu przekładając je na podkreśleniu urody swoich klientek.


Mgr Elżbieta Antosiewicz
Kosmetolog w Kosmetologia Profesjonalna
Dyplomowany fizjoterapeuta oraz technik usług kosmetycznych. Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, posiada specjalizację z odnowy biologicznej. Wykładowca w Rzeszowskiej Akademii Zdrowia. Członek Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka. Kilkuletnie doświadczenie i wiedza zdobyta na licznych kongresach i szkoleniach kosmetycznych oraz prowadzenie własnej praktyki pozwala na holistyczne i nowatorskie podejście do klienta. Specjalista w zabiegach na ciało, w leczeniu wiotkości skóry, blizn, rozstepów oraz w zwalczaniu tkanki tłuszczowej i cellulitu.