Medycyna estetyczna

Poza dermatologicznym leczeniem problemów skórnych w naszym rzeszowskim gabinecie wykonujemy również zabiegi medycyny estetycznej. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z pełną listą świadczonych przez nas usług z tego zakresu. Zajmujemy się zarówno wykonywaniem zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, jak i usuwaniem zmarszczek, wypełnianiem kwasem hialuronowym bruzd nosowo-wargowych i innych części twarzy. Ponadto oferujemy mezoterapię i peelingi medyczne.

Medycyna estetyczna skupia się przede wszystkim na poprawie wyglądu zewnętrznego pacjentów. Pozwala na rozjaśnienie plam i znamion, a także np. widoczne odmłodzenie skóry twarzy, szyi i innych części ciała.

W naszym gabinecie oferujemy m.in. peelingi czy usuwanie zmarszczek. W zakresie naszych usług znajduje się również mezoterapia, wypełnianie kwasem hialuronowym czy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Toksyna botulinowa – BOTOX
Wykonujemy zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, która potocznie nazywana jest botoksem. Celem wizyt jest przede wszystkim likwidacja zmarszczek mimicznych, jednak substancja ta pomaga również w przypadku nadmiernej potliwości.

Kwas hialuronowy
Oferujemy wypełnienie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego, który działa na skórę nawilżająco i poprawia jej elastyczność. Zabieg ten jest polecany szczególnie dla osób z wiotczejącą, wysuszoną skórą z oznakami starzenia.

Sculptra
Podczas zabiegu wstrzykiwany jest specjalny preparat Skulptra, który poprawia elastyczność skóry oraz sprawia, że wszelkie zmarszczki są wygładzone. Jednym z efektów jest również widocznie odmłodzona cera.

Mezoterapia
Chociaż pierwotnie mezoterapii używano do leczenia migreny, żylaków i np. chorób neurologicznych, dzisiaj jest ona stosowana w celu zregenerowania i odmłodzenia skóry, a także likwidacji rozstępów i nie tylko.

Pelleve
Prezentujemy zabieg nieinwazyjnego odmładzania i poprawy napięcia skóry twarzy, dekoltu, brzucha oraz innych części ciała. Podczas wizyty wykorzystywany jest system oparty na energii o częstotliwości fal radiowych.

Peelingi medyczne
Mają za zadanie złuszczyć naskórek, zlikwidować istniejące blizny i przebarwienia oraz wygładzić zmarszczek. Po zabiegu skóra jest zregenerowana, odświeżona i odmłodzona, a produkcja sebum jest wyregulowana.

Cosmelan / Dermamelan – usuwanie przebarwień
W naszym gabinecie dermatologicznym w celu rozjaśnienia widocznych przebarwień powstałych w wyniku zmian hormonalnych proponujemy naszym Klientom kurację Cosmelan oraz Mesoestetic Dermamelan w formie maski bądź kremu.

Lipoliza Aqualyx – liposukcja bez skalpela
Bezbolesny i w przeciwieństwie do tradycyjnych metod nieinwazyjny zabieg intralipoterapii, mający za zadanie usunąć zbędny tłuszcz z różnych części ciała. Podczas zabiegu wykorzystuje się preparat Aqualyx, który rozpuszcza tłuszcz.

Restylane Skinlift – likwidacja objawów starzenia
Polecany dla osób ze starzejącą się skórą zabieg Restylane Skinlift Light pozwala poprawić wygląd zewnętrzny bez konieczności poddawania się operacjom plastycznym. Polega na uniesieniu opadających tkanek za pomocą preparatów zawierających m.in. kwas hialuronowy.

Laserowa medycyna estetyczna (laser CO2, laser frakcyjny)
Głównymi wskazaniami do wykonania zabiegu z zakresu laserowej medycyny estetycznej są włókniaki, narośla skórne, naczyniaki rubinowe i inne zmiany skórne. Taki zabieg jest w pełni bezpieczny dla dzieci oraz kobiet w ciąży.

Nici PDO
Proponujemy bezoperacyjny lifting z wykorzystaniem nici PDO, które wprowadzane są w okolice skóry twarzy, dekoltu, biustu, pośladków i nie tylko. Po zabiegu skóra jest odmłodzona, napięta i rozjaśniona, a pory są zwężone.

Osocze bogatopłytkowe
Szukają Państwo zabiegu, który sprawi, że skóra będzie zregenerowana, bardziej elastyczna i odzyska zdrowy wygląd? Osocze bogatopłytkowe poprawia ukrwienie skóry, a dodatkowo wygładza ją i przyśpiesza proces gojenia.

IPL (Intense Pulse Light) – zabiegi laserowe
Wykorzystywany podczas zabiegu laser IPL pomaga likwidować naczynka na twarzy, leczy rumień oraz redukuje przebarwienia. Ponadto wykorzystuje się go przy usuwaniu nadmiernego owłosienia oraz przy fotoodmładzaniu.

Leczenie cellulitu- Alidya
W leczeniu oraz profilaktyce cellulitu wykorzystujemy preparat Alidya, który wstrzykujemy za pomocą cienkiej igły śródskórnie lub podskórnie. Ten bezbolesny zabieg polega m.in. na rozpuszczaniu toksyn w tkance tłuszczowej, które powodują cellulit.