Dermatologia

Na tej stronie mogą Państwo zapoznać się z pełnym zakresem świadczonych przez nas usług. Dermatologia jako dziedzina medycyny daje wiele możliwości, dzięki którym leczenie chorób skóry i nadpotliwości, a także usuwanie zmian skórnych czy naczynek z roku na rok staje się łatwiejsze. Obecnie istnieje możliwość nie tylko chirurgicznego usuwania pewnych niedoskonałości, ale również korzystania m.in. z metod laserowych.

W naszym gabinecie dermatologicznym w Rzeszowie oferujemy leczenie chorób skóry, nadpotliwości oraz przebarwień. Ponadto podejmujemy się usuwania naczynek i zmian skórnych, takich jak kaszaki, włókniaki, tłuszczaki i nie tylko.

W celu uzyskania informacji o pełnym zakresie wykonywanych przez nas zabiegów oraz o ich kosztach należy zapoznać się z cennikiem. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Leczenie chorób skóry
Nasz gabinet dermatologiczny oferuje leczenie różnych chorób skóry. Pierwszym krokiem jest wywiad z pacjentem oraz wykonanie wszystkich badań, które pomogą zdiagnozować problem i zaplanować dalsze działania.

Leczenie nadpotliwości
Ten wstydliwy problem dotyczy wielu osób, zmagających się z zaburzeniami hormonalnymi, chorobami neurologicznymi czy niektórymi infekcjami. Istnieje jednak kilka metod leczenia nadpotliwości, które opisujemy na oddzielnej stronie.

Usuwanie zmian skórnych
W naszym gabinecie dermatologicznym zajmujemy się rozpoznawaniem, a następnie chirurgicznym oraz laserowym usuwaniem zmian skórnych, takich jak włókniaki, kaszaki, tłuszczaki oraz różnego rodzaju brodawki.

Usuwanie naczynek
Istnieje szereg metod na pozbycie się widocznych naczynek. Oferujemy zarówno zamykanie pojedynczego naczynka, jak i tych z powierzchni całej twarzy czy poszczególnych jej części. Informujemy również, na czym powinna polegać pielęgnacja skóry po zabiegu.

Leczenie przebarwień
Oferujemy leczenie przebarwień, które tworzą się wskutek nierównomiernego rozłożenia melaniny – barwnika skóry. W naszym gabinecie korzystamy z lasera IPL. Wykonujemy zabiegi zarówno na pojedyncze przebarwienie, jak i na całe dłonie, twarz, szyję lub dekolt.

CENNIK USŁUG MEDYCZNYCH I ZABIEGÓW